NOWOŚĆ 2023 – nice to ntgrate you!

Strona główna   /  Blog  /  NOWOŚĆ 2023 – nice to ntgrate you!

NOWOŚĆ 2023 - nice to ntgrate you!

Belgijska fabryka ntgrate® zmieni oblicze polskich podłóg, jesteśmy o tym przekonani! Dlaczego? Nie ma drugiego producenta, który oferuje tak różnorodne i konkurencyjne premium tkane wykładziny winylowe na polskim rynku.

 

 

Fabryka ntgrate® tworzy tkane płytki winylowe o najwyższej jakości od ponad 60 lat. Różnorodna oferta kolekcji i stylów jest wynikiem połączenia unikalnych i innowacyjnych rozwiązań opartych na 3 głównych filarach:

  • zrównoważony rozwój
  • akustyka
  • design

Wdrażając produkty ntgrate na polski rynek chcemy przede wszystkim promować te trzy filary i nieoczywisty rodzaj wykładzin, który wykazuje się znacznie lepszą trwałością niż płytki dywanowe. Co więcej, płytki winylowe ntgrate występują w wyszukanych kształtach i do tego spełniają wymogi certyfikacji BREEAM® .

Czego chcieć więcej!

 

Technologia stosowana przez fabrykę ntgrate umożliwia sterowanie każdą nicią osobno, dzięki czemu projektanci mogą tworzyć na bieżąco nowe struktury i wzory wykładzin. Najnowocześniejsze maszyny tkackie pozwalają spełniać wszelkie wymogi estetyczne i techniczne stawiane podłogom komercyjnym, a to tego autorska kombinacja mechaniki i kontroli elektronicznej otwiera nowe możliwości w dziedzinie tkactwa i znacznie usprawnia proces produkcji. Ntgrate stawia na high-tech!

 

 

 

Na stronie producenta dostępne do wyboru mamy 12 kolekcji, ale w ich obrębie możemy wyróżnić 4 główne moodboardy, spośród których możemy dowolnie projektować i dobierać wzory oraz kolory:

 

 

 

Jeśli chodzi o akustykę, ntgrate jest trendsetterem wśród producentów płytek winylowych tworząc tekstury wykładzin absorbujące aż 15% dźwięków, co stanowi ponad 300% więcej niż standardowe podłogi winylowe!

Na deser zostawiliśmy jedną z najważniejszych zalet ntgrate, czyli nacisk na zrównoważony rozwój, w tym użycie możliwie odnawialnych materiałów do produkcji, ponowne wykorzystanie produktów i przemyślany cykl życia wykładzin.