NOWOŚĆ – BLOQ creative carpet tiles

Strona główna   /  Blog  /  NOWOŚĆ – BLOQ creative carpet tiles

NOWOŚĆ - BLOQ creative carpet tiles

Podążając za rozwojem pędzącego rynku, stawiamy na unikalność i kompleksowość naszej oferty. Jednym z elementów wzbogacania naszego asortymentu jest nawiązywanie współpracy ze światowymi markami wykładzin - tak oto prezentujemy nowość na polskim rynku, markę BLOQ! Szturmem wdarła się na salony podłogowe i zachwyciła nas już od pierwszych chwil. W tym poście prezentujemy kilka faktów i inspiracji, początek wspólnej drogi NOVU i BLOQ na polskim rynku.

 

 

Słowem wstępu o BLOQ…

 

Producent BLOQ ma swoje korzenie w fabryce Betap, produkującej dywany od ponad 100 lat. Znajduje się ona w sercu holenderskiego przemysłu dywanowego, Genemuiden.

Firma została założona w 1918 roku jako producent mat z sitowia przez rodzinę Van Lente, która prowadzi ją do dziś. Przez lata powiększali oni zespół o doświadczonych profesjonalistów, dążąc do zrównoważonego rozwoju i wspólnej wizji: trwałych relacji, pięknych produktów i przystępnego wzornictwa. I tak dziś grupa Betap urosła do rangi producenta wykładzin o międzynarodowej renomie. Współpracując z najbardziej znanymi architektami, projektantami i partnerami w zakresie wykładzin komercyjnych, produkuje wykładziny przystosowane do obiektów o wysokim natężeniu ruchu na całym świecie, takich jak prestiżowe biurowce, hotele, uniwersytety, muzea i inne.

Duża część historii BLOQ jest zawarta w nazwie. Zakład produkcyjny mieści się przy ulicy De Blokmat, co w języku holenderskim oznacza matę z sitowia. „Q” oznacza uniQueness i Quality, czyli wartości, które odzwierciedlają produkty marki.

 


Produkty

 

 

Inspiracje ze świata

 

Przed nami intensywna praca, na horyzoncie ciekawe projekty…

Już nie możemy doczekać się efektów z realizacji inwestycji, w których dostarczymy i zamontujemy wykładziny BLOQ!