O Firmie

Strona główna   /  O Firmie

Czym się zajmujemy?

Podstawą funkcjonowania naszej firmy jest ścisła współpraca z architektami, inwestorami oraz firmami budowlanymi w zakresie doradztwa, dostawy i montażu wykładzin obiektowych.

Nasza praca obejmuje szeroki zakres działań, co pozwala nam na kompleksową obsługę klienta. Zespół NOVU służy wiedzą i doświadczeniem dzięki współpracy z kilkoma kluczowymi producentami pokryć podłogowych na rynku. Zajmujemy się zarówno doradztwem w wyborze odpowiedniej wykładziny, jak i jej montażem. Dzięki temu jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów wykładzin obiektowych w Polsce.  Do każdego nowego wyzwania podchodzimy z pasją, chęcią rozwoju i możliwością zdobycia zadowolenia kolejnych Klientów.

 

Jak możemy dziś Tobie pomóc?

Dla instytucji publicznych

Dla korporacji

Dla domu

Katalog produktów

Katalog ofertowy

Prowadzimy współpracę z uznanymi firmami

Jako dystrybutor, współpracujemy ze znanymi na całym świecie producentami wykładzin, chemii budowlanej i różnego typu akcesoriów podłogowych. Obiektywnie wyselekcjonowany asortyment to podstawa funkcjonowania NOVU, dlatego tak wielu klientów ceni sobie współpracę z naszą firmą.

Oferujemy montaż oraz usługi serwisowe

Naszym atutem są kompleksowo świadczone usługi: doradztwo, pomiary, logistyka, profesjonalny montaż.

Nasze produkty

Znając zróżnicowane potrzeby rynku, w naszym asortymencie znaleźć można przekrój kilku rodzajów wykładzin obiektowych.

Współpraca z kilkoma wiodącymi producentami pokryć podłogowych na rynku pozwala odpowiedzieć na potrzeby wielu, nawet bardzo wymagających klientów. W obrębie każdej dostępnej w naszej ofercie fabryki można odkryć inne materiały, wyróżniające się wzornictwem, strukturą, kolorystyką czy przeznaczeniem. Spektrum naszego asortymentu obejmuje dzięki temu zarówno wykładziny dywanowe w płytce czy roli, jak i wykładziny PCV, panele LVT, wykładziny tkane oraz naturalne.